Mercenaries Of Counter-Strike
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mercenaries Of Counter-Strike

MercenarI Of DaRk-HeLL
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 IMPORTANT DE CITIT ATAT DE PLAYERI CAT SI DE ADMINI

In jos 
AutorMesaj
2fast4all
WeB Master
WeB Master
2fast4all


Mesaje : 17
Data de înscriere : 11/08/2010
Varsta : 34

IMPORTANT DE CITIT ATAT DE PLAYERI CAT SI DE ADMINI Empty
MesajSubiect: IMPORTANT DE CITIT ATAT DE PLAYERI CAT SI DE ADMINI   IMPORTANT DE CITIT ATAT DE PLAYERI CAT SI DE ADMINI Icon_minitimeMier Aug 11, 2010 5:04 am

Orice cerere de unban facuta dupa 24 ore de la ora banului nu se va mai lua in considerare.

In caz ca primiti un ban asigurati-va in primul rand ca e permanet sau temporar.Daca e permanent atunci veti gasi in folderul cstrike 2 poze.Cele 2 poze le veti uploada pe http://www.imageshack.us sau pe un server de hosting gratuit al pozelor cunoscut voua.Pentru a vi se lua in considerare cererea de unban trebuie sa formulati o cerere asemanatoare celei de mai jos.In caz contrar topicul va fi sters fara avertizare

-Mentiuni : NU veniti cu scuze de genul : azi am jucat pe server si a doua zi cand am incercat sa intru am realizat ca aveam ban / adminul mi-a facut poze dar nu au aparut in folderul cstrike si mi-a dat ban/ fratele sau oricare altul a jucat cu cheaturi de la calculatorul meu ( sunteti responsabili direct indiferent cine e la pc-ul vostru)/am primit ban pe server permanent dar nu am gasit pozele ( sunt cazuri izolate si astea se pot dovedi).Daca aveti intentia de a folosi aceste scuze mai bine nu mai formulati cererea deloc pentru ca nu se vor accepta scuze de acest gen.


Pentru admini : Asumati-va responsabilitatea fiecarui ban dat de voi si aduceti argumente celor banati care formuleaza o cerere de unban.Aveti maxim 3 zile la dispozitie pentru a revendica banul ( depinde cine la dat).In caz contrar se va recurge la debanarea userului care a facut cererea de catre un alt admin si daca se va gasi vinovatul, cel in cauza va suporta consecintele
Sus In jos
https://mercenari.forumgratuit.ro
 
IMPORTANT DE CITIT ATAT DE PLAYERI CAT SI DE ADMINI
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regulament Playeri
» ANUNT IMPORTANT !!! Observe and Report
» Model , BANLIST , pentru admini !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mercenaries Of Counter-Strike  :: Unban-
Mergi direct la: